• Zaufany sklep
  Wysoka jakość
  Obrazów i plakatów
 • Zwrot
  Modne wzory
  Nowoczesne i stylowe
 • Szybka wysyłka
  Szybka wysyłka
  Gwarancja zadowolenia
Jakość GicleeWysoka jakość wydruku w jakości Giclee
Glicee

Zamów ramę do obrazu

Uwieńczeniem większości dzieł sztuki, niezależnie czy to jest rysunek, fotografia czy malarstwo, jest bez wątpienia ozdobna rama. Tak jak kupno obrazu może nie stanowić problemu, tak wybór ramy łączy się z trudniejszą decyzją.

Oto kilka zasad, które decydują o naszym wyborze:

 • Styl - w zależności od stylu proponujemy ramy nowoczesne i klasyczne a także stylizowane na stare ramy vintage.
 • Kolory dzieła, które ma zostać oprawione; generalnie przyjmuje się zasadę, że dzieła o stonowanych kolorach można oprawić w wyraźniejszą ramę i odwrotnie sztukę o kolorach krzykliwych w ramę spokojną, ale "trzymającą w ryzach" wyraźnie zaznaczone dzieło. Obrazy czarno-białe można oprawić w ramy czarne, białe lub srebrne. Trzeba ostrożnie dobierać ramy takiego samego koloru jak kolor dominujący na obrazie np.obraz złoty- złota rama może łatwo skraść mu palmę pierwszeństwa.
 • Kolory mebli. Najprostszym sposobem (szczególnie jeżeli traktujemy ramę jako jeden z elementów dekoracji), jest dopasowanie jej do mebli. Ale nie tylko - dopasować ramy można do listew przypodłogowych, belek ozdobnych, a nawet zasłon lub poduszek na sofie.

Poniżej przedstawiamy nasze propozycje ram, które pochodzą od najlepszych producentów listew ozdobnych w Polsce. Wszystkie ramy są wykonane z drewna i są wyselekcjonowane pod względem jakości.

Oprawiamy zarówno nasze obrazy, jak i foto-obrazy z nadesłanych do nas zdjęć. 

Cena ramy jest uzależniona od wymiaru obrazu, dlatego prosimy o indywidualny kontakt mailowy z nami. Prosimy o podanie numeru obrazu (jeżeli obramowanie dotyczy obrazu z naszej kolekcji) , rozmiar obrazu (jeżeli obramowane ma być Państwa zdjęcie) oraz numer wybranej ramy. W mailu zwrotnym otrzymają Państwo dokładną wycenę.

Podane wymiary ram oznaczają  szerokość x wysokość.

Czas realizacji oprawionych obrazów wydłuża się do 10 dni roboczych.

Rama1
Rama1
Rama1
Rama1
Rama1
Rama1
Rama1
Rama1
Rama1
Rama1
Rama1
Rama1
Rama1
Rama1
Rama1
Rama1
Rama1
Rama1