• Zaufany sklep
  Wysoka jakość
  Wydruków i obrazów
 • Zwrot
  Modne wzory
  Nowoczesne i stylowe
 • Szybka wysyłka
  Szybka wysyłka
  Gwarancja zadowolenia

MIASTA / Jest 373 produktów.

MIASTA

Obraz: PR04803 - Gdańsk

Rozmiar:  140x70x2 cm
245,42 zł

Obraz: PR00412 - Miasto nocą

Rozmiar:  120x80x2 cm
262,18 zł

Obraz: PR03275 - Szczecin

Rozmiar:  130x60x2 cm
215,49 zł

Obraz: PR00981

Rozmiar:  130x85x2 cm
270,56 zł

Obraz: PR02265

Rozmiar:  120x70x2 cm
225,07 zł

Obraz: PR00423 - Hinduskie drzwi

Rozmiar:  100x70x2 cm
201,12 zł

Obraz: PR02187

Rozmiar:  120x65x2 cm
215,49 zł

Obraz: PR02185

Rozmiar:  75x65x2 cm
153,24 zł

Magiczny obraz miasta od PRINTORAMA 

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa obrazy miast, czyli różnego rodzaju miejskie krajobrazy przeniesione na płótno i gotowe do powieszenia na domowej czy firmowej ścianie. Nasza oferta to idealny wybór dla tych, którzy chcą nadać wybranym pomieszczeniom nieco wielkomiejskiego (zarówno we współczesnym, jak i przeszłym wydaniu) klimatu, móc przenieść się na chwilę w samo centrum metropolii znajdującej się za oceanem czy wylądować w wąskiej uliczce starego miasta jednej z europejskich stolic.

Szeroki wybór intrygujących miejskich krajobrazów na płótnie

Każdy obraz miasta dostępny na stronie naszej pracowni to oddzielna historia i inny sposób na udekorowanie swojego wnętrza. W przypadku miast oferujemy bowiem naprawdę spore zróżnicowanie tematyczne. Stal i szkło nowoczesnych wieżowców stały się w fotografii modnym motywem i zarazem nowoczesną dekoracją. Pokryte patyną wieków mury oraz romantyczne stare kamieniczki wspaniale komponują się z kolei z klasycznymi wnętrzami. Wielu artystów wyspecjalizowało się w scenach miejskich, dzięki nim możemy poznać obyczaje i stroje ludzi z poprzednich epok. Krajobrazy miejskie fascynują podobnie jak natura, swą zmiennością pór roku, zachodami lub wschodami słońca, klimatem podczas zmiennej pogody. W naszej ofercie czeka na Państwa szeroki wybór zarówno obrazów drukowanych na płótnie, jak i zdjęć drukowanych na płótnie nawiązujących właśnie do krajobrazu miast. Wśród nich znajdziesz zarówno popularne kierunki turystyczne jak Paryż, Londyn czy Rzym, jak i mniej znane, ale równie urokliwe lokalizacje. Każdy obraz miasta jest wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, by jak najwierniej oddać atmosferę odtwarzanych miejsc. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją.

Dlaczego warto postawić na naszą ofertę?

Oferta naszej pracowni to przede wszystkim różnorodność stylów i wzorów, wysoka jakość druku, dostępność w różnych rozmiarach, możliwość zamówienia obrazu gotowego do zawieszenia w samodzielny sposób oraz atrakcyjne ceny, które sprawiają, że każdy może wprowadzić wewnątrz swoich czterech ścian klimat znany z miejskich ulic bez nadwyrężania swojego budżetu. Klasyczne czarno-białe fotografie popularnych turystycznych atrakcji, wierne odtworzenia obrazów wybitnych malarzy – to i wiele więcej czeka na Państwa w tej kategorii.

Jeżeli poza obrazem miasta szukają Państwo innych rodzajów dekoracji drukowanych na płótnie do swojego domu, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartością pozostałych kategorii dostępnych w naszej ofercie. Polecamy m.in.: obrazy do kuchni, obrazy martwej natury, akty czy obrazy abstrakcyjne. Z pracownią PRINTORAMA Państwa wystrój wnętrz pozwoli Wam na odbycie krótkiej podróży przez ulubione miejsca i tematyki. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Na indywidualne zamówienie dostępne są inne wymiary i formaty obrazów. Jeżeli są Państwo zainteresowani  zmianą rozmiaru, prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia ceny.