• Zaufany sklep
  Wysoka jakość
  Wydruków i obrazów
 • Zwrot
  Modne wzory
  Nowoczesne i stylowe
 • Szybka wysyłka
  Szybka wysyłka
  Gwarancja zadowolenia

POP ART / Jest 193 produktów.

POP ART

Obraz: PR03767

Rozmiar:  150x60x2 cm
233,45 zł

Obraz: PR03537

Rozmiar:  70x70x2 cm
153,24 zł

Obraz: kolorowe serca - PR02965

Rozmiar:  100x100x2 cm
245,42 zł

Obraz: PR00256- Pop art

Rozmiar:  100x100x2 cm
245,42 zł

Obraz: PR03286

Rozmiar:  90x90x2 cm
220,28 zł

Obrazy Pop Art drukowane na płótnie

Zapraszamy do odkrycia naszej niezwykłej oferty drukowanych na płótnie obrazów Pop Art, które są wyjątkowym sposobem na udekorowanie wybranego wnętrza poprzez charakterystyczne dla tego stylu żywiołowość i mnogość kolorów. Nasza kolekcja łączy klasykę z nowoczesnością i jest dedykowana osobom ceniącym sobie sztukę, która zdecydowanie przyciąga wzrok i jest wyróżniającą się pozycją we wnętrzu każdego pomieszczenia, w którym się znajduje.

Czym jest Pop Art?

Pop Art, inaczej Sztuka Popularna, to kierunek w sztuce, który zyskał popularność przede wszystkim w latach 50. i 60. XX wieku. To ruch artystyczny, który narodził się jako reakcja na tradycyjne pojęcie sztuki, wykorzystujący obrazy i motywy zaczerpnięte z popularnej kultury i mediów. Charakterystyczne dla Pop Artu są jasne, żywe kolory oraz ironiczne lub krytyczne podejście do konsumpcjonizmu i kultury masowej.

Pop Art zyskał uznanie za to, że zatarł granice między „wysoką” sztuką a „niską” kulturą popularną, co pozwoliło na nowe, świeże spojrzenie na rolę sztuki w społeczeństwie. Prekursorzy tego kierunku artystycznego często wykorzystywali w swoich pracach obrazy znane z reklam, komiksów, telewizji czy opakowań produktów, przetwarzając je w sposób, który podkreślał ich masowy i komercyjny charakter. To podejście miało również wpływ na to, jak postrzegamy i konsumujemy sztukę w dzisiejszym świecie.

Wnętrze domu czy biura w barwach Pop Art

Pracownia PRINTORAMA pragnie zaoferować więcej niż zwykłe obrazy – widoczna tu oferta jest odzwierciedleniem dynamiki i energii współczesnego życia. Nasze obrazy Pop Art drukowane na płótnie to sposób na nietuzinkową i przyciągającą wzrok dekorację wybranego wnętrza. Są świetnym wyborem zarówno do nowoczesnych biur, jak i do odważnie urządzonych mieszkań. Obrazy w stylu Pop Art świetnie sprawdzą się również jako prezent na specjalne okazje. Nasze reprodukcje charakteryzują się intensywnością barw oraz niebanalnymi, często prowokacyjnymi motywami, które są znakiem rozpoznawczym tego stylu. Od ikonicznych postaci, po codzienne przedmioty przedstawione w nieco zwariowany sposób – oferowane przez nas obrazy są wyrazem unikalnej interpretacji kultury masowej. 

Wysoka jakość obrazów w atrakcyjnej cenie

Zarówno pozycje dostępne na tej podstronie, jak i inne obrazy drukowane na płótnie dostępne w naszej ofercie łączą tradycyjne techniki malarskie z zaawansowaną technologią druku. Stosujemy tylko najwyższej jakości materiały: trwałe płótna i najnowocześniejsze pigmenty drukarskie, aby zapewnić głębię i intensywność kolorów. Proces drukowania odbywa się pod ścisłym nadzorem specjalistów, co gwarantuje, że każdy detal zamówionego przez Państwa obrazu będzie dokładnie odwzorowany.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nieograniczonymi możliwościami dekoracji swojej prywatnej lub służbowej przestrzeni z naszą pracownią. Nasze propozycje to nie tylko elementy dekoracyjne, ale i kawałki żywej sztuki w nowoczesnym wydaniu, które wniosą energię i charakter do każdego wnętrza. Poza obrazami Pop Art polecamy również te dostępne w ramach innych kategorii, takich jak: obrazy abstrakcyjne, akty, obrazy martwej natury czy obrazy miast. Polecamy również inne pozycje dedykowane konkretnym pomieszczeniem, jak obrazy do kuchni, a także zachęcamy do przesyłania nam swoich fotografii – zdjęcia drukowane na płótnie to świetny sposób na pielęgnację wspomnień czy oddanie szacunku swoim bliskim.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną oraz mailową.