• Zaufany sklep
  Wysoka jakość
  Wydruków i obrazów
 • Zwrot
  Modne wzory
  Nowoczesne i stylowe
 • Szybka wysyłka
  Szybka wysyłka
  Gwarancja zadowolenia
Jakość GicleeWysoka jakość wydruku w jakości Giclee
Glicee

Zdjęcia drukowane na płótnie – sposób na wyjątkową dekorację pełną wspomnień

Mając na uwadze wyzwanie, jakie niesie ze sobą urządzanie domu, szukamy nie tylko mebli i dodatków, które będą praktyczne, ale również takich, które odzwierciedlą naszą osobowość. Inspiracją często staje się moda, lecz tak naprawdę najważniejsze jest to, aby nasze wnętrza były estetyczne i przyjemne dla nas samych. Wiele osób pragnie również uwiecznić na ścianach swojego domu wspomnienia – chociażby związane z najważniejszymi momentami ich życia. Czy jest coś, co lepiej podkreśli indywidualny charakter mieszkania, niż domowa galeria? Zdjęcia drukowane na płótnie to coraz popularniejsza forma dekoracji, która pozwala na wyeksponowanie najpiękniejszych wspomnień w wybranych miejscach swojego domu, a my przygotujemy je dla Państwa w pełni profesjonalny sposób.


zdjęcia na płótnie

Twój obraz na płótnie ze zdjęcia jest na wyciągnięcie ręki

Ślub, narodziny dziecka, wspomnienia z egzotycznej podróży czy pierwszy wspólny dzień ze swoim pupilem – wszystkie wspomniane i uwiecznione na fotografii chwile mogą na stałe stać się elementem dekoracji Państwa domu. Wydruk zdjęcia na płótnie będzie jednak nie tylko ozdobą, ale także sposobem na utrzymanie tych szczególnych chwil w pamięci na zawsze.

Przy wyborze dekoracji ściennej zastanawiamy się nad wieloma aspektami. Zazwyczaj podoba nam się wiele pomysłów, ale wybieramy te, które najlepiej pasują do naszego gustu i stylu wnętrza. Dzięki możliwości drukowania zdjęć na płótnie mogą Państwo upewnić się, że wnętrze będzie pokrywało się z Waszą wizją. Zdjęcie na płótnie to znakomity sposób na personalizację przestrzeni. Dodatkowo służy także jako wyraz indywidualnej kreatywności i gustu. Wystarczy wysłać nam odpowiednią fotografię i przestawić swoje wytyczne dotyczące rozmiaru wydruku. Rzeczowo ocenimy plik i doradzimy, wycenimy oraz wyślemy projekt. Na życzenie umożliwiamy wszelkie zmiany kolorów i formatów. Oprócz standardowych konwersji typu sepia oraz obrazy czarno-białe oferujemy szeroki wachlarz ciekawych wariacji graficznych, takich jak komiks, selektywny kolor lub pop-art. Nasi graficy zrobią wszystko, co w ich mocy, by końcowy efekt odpowiadał Państwa wizji w 100%.

Wydruk na płótnie, zdjęcie dziecka
Czarno białe obrazy, zdjęcie czarno białe wydruk

Druki na płótnie Gdańsk, Obraz sepia, kolor sepia
Nowoczesny salon z twoim zdjęciem, zdjęcie na ścianie

Jak przekształcić zdjęcie w prawdziwe dzieło sztuki

Nasza usługa drukowania obrazów ze zdjęcia na płótnie jest kierowana zarówno do osób posiadających fotografie wykonane profesjonalnym aparatem, jak i zwykłym telefonem. U nas każde zdjęcie może zostać wydrukowane na płótnie i stworzyć trwały obraz bogaty w wyraziste kolory, który udekoruje wybraną przez Państwa ścianę na lata. Wszystkie obrazy na płótnie z własnego zdjęcia tworzone w naszej pracowni cechuje wysoka jakość oraz dbałość o wszystkie szczegóły. Urządzenia, którymi dysponuje nasza firma, są wykorzystywane przez światowe muzea, galerie i centra druku oferujące reprodukcje obrazów. Składając zamówienie na naszej stronie, mają więc Państwo pewność, że w Wasze ręce trafi zdjęcie na płótnie, które spełni Wasze oczekiwania.

Reprodukcje w salonie, klasyczna jadalnia, pejzaże marynistyczne
Reprodukcje tamara łempicka, Tamara de lampicka

Szeroka oferta pracowni PRINTORAMA

Zdjęcia na płótnie to nie jedyna nasza specjalność. Oferujemy również reprodukcje obrazów znanych malarzy oraz wiele różnych grafik na płótnie odnoszących się do różnych stylów w malarstwie.

W asortymencie obrazów drukowanych na płótnie dostępnym w ofercie naszej pracowni znajdą Państwo również m.in. obrazy miast, akty oraz przeróżne obrazy do kuchni. Można u nas zamówić również obrazy abstrakcyjne, pejzaże oraz obrazy martwej natury. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu!

Życzymy przyjemnego zwiedzania galerii oraz udanych zakupów.