• Zaufany sklep
  Wysoka jakość
  Wydruków i obrazów
 • Zwrot
  Modne wzory
  Nowoczesne i stylowe
 • Szybka wysyłka
  Szybka wysyłka
  Gwarancja zadowolenia
Jakość GicleeWysoka jakość wydruku w jakości Giclee
Glicee

Druki na zamówienie, zdjęcia na płótnie, zdjęcia na plakacie.


zdjęcia na płótnie

Dekorując nasz dom, zmagamy się wielokrotnie z decyzjami jak go urządzić, jak udekorować, jakich kolorów użyć. Chcemy kierować się zasadami – czy to Feng-shui, czy modą – jednak często zdajemy sobie sprawę już na początku naszej przygody z urządzaniem wnętrz, że podoba nam się wiele rzeczy czasami zupełnie od siebie różnych. Wybierając obrazy na ścianę nie możemy kierować się tylko i wylącznie modą, choć ma ona duże znaczenie – ale przede wszystkim powinniśmy dostosować dekoracje do naszego gustu. Wybierzmy taki obraz, który naprawdę nam się podoba. Chcąc jednak wyeksponować nasze zdjęcie ze ślubu, narodzin dziecka, naszego pupila, naszych najlepszych wspomnień - nie obawiajmy się tego. Jest to forma dekoracji nie tylko modna ale podkreśla nasz osobisty charakter. Nasze mieszkanie, nasz dom, jest nie tylko wnętrzem wyciętym z katalogu ale jest naszym osobistym azylem, naszym pięknym miejscem, do którego zawsze pragniemy wracać.

Portrety na ścianach (szczególnie te ślubne) to nasza polska, narodowa tradycja. Wystarczy wysłać do nas swoje zdjęcie i podać wymiar przyszłego wydruku. Rzeczowo ocenimy plik i doradzimy, wycenimy oraz wyślemy projekt. Na życzenie umożliwiamy wszelkie zmiany kolorów i formatów. Oprócz standardowych konwersji typu sepia oraz obrazy czarno-białe, oferujemy szeroki wachlarz ciekawych wariacji graficznych, takich jak komiks, selektywny kolor lub pop-art.

Wydruk na płótnie, zdjęcie dziecka
Czarno białe obrazy, zdjęcie czarno białe wydruk

Druki na płótnie Gdańsk, Obraz sepia, kolor sepia
Nowoczesny salon z twoim zdjęciem, zdjęcie na ścianie

Reprodukcje obrazów

Zdjęcia na plótnie to nie jedyna nasza specjalność. Oferujemy również reprodukcje obrazów znanych malarzy. Nasze obrazy cechuje wysoka jakość oraz dbałość o szczególy. Dzieki naszym reprodukcjom macie Państwo możliwość obcowania z dzełami wielkich twórców na codzień.

Reprodukcje w salonie, klasyczna jadalnia, pejzaże marynistyczne
Reprodukcje tamara łempicka, Tamara de lampicka

Urządzenia, którymi dysponuje nasza firma są wykorzystywane przez światowe muzea, galerie i centra druku oferujące reprodukcje obrazów.

Życzymy przyjemnego zwiedzania galerii oraz udanych zakupów.